Blog

Podlahové topení od historie po současnost

Každý způsob vytápění má své výhody i nevýhody, ale podlahové topení patří bezesporu k těm způsobům vytápění, kde výhody jednoznačně převažují.

Mezi hlavní výhody patří: zdravé a komfortní rozloženíteploty vzduchu v místnosti, nízká teplota vody v systému, stabilní tepelný komfort - tepelná pohoda v místnostech, finanční úspora při provozu, snížení prašnosti - snížení projevů alegií a dýchacích onemocnění, vysoká estetika, zachována možnost kombinace s klasickým topením, vysoká variabilita provedení podle požadavků. Více v našem článku!

 

 

Termostatická hlavice a termostatické ventily podrobně

Termostatická hlavice je vždy namontována na termostatický ventil a spolu s ventilem tvoří regulační prvek. V článku se dozvíte podrobněji co je termostatická hlavice a termostatický ventil. Dále se podíváme podrobně na nominální nastavení pozice ventilů a k čemu je potřeba toto nastavení znát. Více v našem článku!

 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies