Velkoobchod

Děkujeme za Váš zájem o velkoobchodní spolupráci.
Nabídka velkoobchodu Stylové-topení.cz je určena fyzickým a právnickým osobám nakupujícím zboží za účelem dalšího prodeje. Zboží dodáváme po celé České Republice a to prostřednictvím přepravních služeb.

Po registraci v našem obchodě, nám zašlete na e-mail obchod@stylove-topeni.cz kopii živnostenského listu, nebo výpis z obchodního rejstříku. Na základě zaslaného e-mailu dojde k ověření údajů a poté bude nastavena příslušná cenová skupina k Vašemu účtu. O dokončení registrace a nastavení cen budete informován e-mailem.

Pokud se jedná o dodávku materiálu na stavbu nebo celkovou rekonstrukci domu, můžete kontaktovat naše obchodní oddělení na e-mail obchod@stylove-topeni.cz, nebo na tel.: 724 104 397. Velice rádi a ochotně Vám uděláme speciální cenovou nabídku na základě projektu, nebo soupisu materiálu.

Pro velkoobchodní partnery nabízíme také odběr zboží na fakturu se 14 dení splatností. Tento typ platby je možný po 5 uhrazených fakturách v termínu, nebo po podepsání smlouvy o velkoobchodní spolupráci.

První kroky pro velkoobchodní spolupráci

  1. Vyplnit registrační formulář "Nová registrace"
  2. Do textového pole "poznámka" napište "zájem o velkoobchodní spolupráci"
  3. Zašlete na e-mail obchod@stylove-topeni.cz kopii živnostenského listu, nebo výpis z obchodního rejstříku

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies