ZÁRUKA

Záruka reklamace

Reklamační řád je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek prodávajícího www.leone-shop.cz - Leone Polska Sp. z o.o. (dále Leone), VAT: PL6141610123 se sídlem ul. Wodna26, 58-420 Lubawka, POLSKO.  

Kupující je povinen se seznámit s Reklamačním řádem a Všeobecnými obchodními podmínkami ještě před odesláním závazné objednávky.  

Uzavřením kupní smlouvy a převzetím zboží od prodávajícího se bere za souhlas.   Jako doklad o záruce vystavuje Leone Polska Sp. z o.o.  ke každému zakoupenému zboží nákupní doklad (fakturu) se zákonem stanovenými údaji pro uplatnění reklamace (název zboží, cena, množství, katalogové číslo, datum prodeje).      

1. Záruční podmínky

Kupujícímu se doporučuje, aby při dodání zásilky od přepravce České pošty, zkontroloval stav zásilky (poškození krabice). Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která jeví známky poškození. Pokud takto poškozenou zásilku převezme, je nezbytné poškození sepsat v předávacím protokolu přepravce. Na pozdější reklamaci v tomto ohledu nebude brán zřetel.  

Po převzetí zásilky se na zboží vztahuje záruka 24 měsíců. V případě, že se během této doby vyskytne vada na výrobku má kupující právo na reklamaci.      

2. Postup při reklamaci zboží

V případě, že zboží reklamujete, okopírujte fakturu, popř. napište na list papíru Vaše jméno, adresu, telefon, číslo objednávky (faktury) a spolu se zbožím zašlete na adresu uvedenou na faktuře (popř. na našich stránkách). Pro rychlejší vyřízení reklamace doporučujeme použít formulář reklamační list.

Pokud reklamujete více zboží, je nutné vyplnit formulář ke každé zvlášť. Vrácení zboží formou dobírky neakceptujeme - pouze doporučeně. Následné vrácení peněz probíhá na uvedený bankovní účet. Zboží vrácené formou dobírky nepřevezmeme.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies